TozoğluMühendislik

Tozoğlu Mühendislik, 2005 yılında Ekmel Tozoğlu tarafından kurulan ve elektrik proje çizimi, mekanik proje çizimi ve anahtar teslim güneş enerjisi santrali (GES) kurulumu alanlarında faaliyet gösteren bir mühendislik firmasıdır. Bünyesinde 35 adet mühendis ve saha ekipleri bulunan firmamız, 18 yıllık tecrübesiyle son derece profesyonel ve yenilikçi bir yaklaşımla çalışmaktadır. Çözüm odaklı hizmet anlayışımızla müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak için özverili bir şekilde çalışıyoruz. 

tozoğlu-mühendislik-elektrik-proje-mekanik-proje-güneş-enerjisi-sistemleri

Hizmetlerimiz

  • Elektrik Proje Çizimi: Elektrik tesisatı, aydınlatma, güç dağıtımı, zayıf akım, otomasyon, enerji verimliliği gibi konularda elektrik proje çizimi hizmeti vermekteyiz. Projelerimizi ulusal ve uluslararası standartlara uygun olarak hazırlıyoruz. Elektrik proje çizimi hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşabilirsiniz. 
  • Mekanik Proje Çizimi: Isıtma, soğutma, havalandırma, yangın koruma, sıhhi tesisat, gaz tesisatı gibi konularda mekanik proje çizimi hizmeti vermekteyiz. Projelerimizi ulusal ve uluslararası standartlara uygun olarak hazırlıyoruz. Mekanik proje çizimi hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşabilirsiniz. 
  • Anahtar Teslim GES (Solar Santral) Kurulumu: Güneş enerjisi santrali (GES) kurulumu alanında uzman ekibimizle anahtar teslim hizmet vermekteyiz. Çatı ve arazi tipi GES (Solar) projelerinde danışmanlık, proje tasarımı, malzeme temini, montaj, devreye alma ve bakım hizmetleri sunuyoruz. GES kurulumu hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşabilirsiniz. 

Tozoğlu Mühendislik olarak solar (güneş enerjisi) sektöründe de faaliyet göstermekteyiz. Mittel markasıyla yurt dışında güneş enerjisi işleri yapmaktayız. Konya, İzmir ve İstanbul’da ofislerimiz bulunmaktadır. Tüm Türkiye’de ve yurt dışında işler yapmaktayız. 

Tozoğlu Mühendislik ile çalışmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Size en iyi hizmeti sunmak için hazırız. 

elektrik-proje-firmaları-mekanik-proje-firması-ges-firmasi